Õhk-vesi soojuspump Bosch Compress CS 7000i AWM13 (13kW)

12,360.00

BOSCH COMPRESS 7000 iAW on madala energiatarbe ja kauni disainiga õhk-vesi soojuspump.

BOSCH COMPRESS 7000 iAW on madala energiatarbe ja kauni disainiga õhk-vesi soojuspump.

Compress 7000i AW inverter soojuspumpade tehnoloogia tõhususe on jõudnud täiesti uuele tasemele. See tulemus on oma klassi parim – kasutegur (COP) on kuni 4.93.

Soojuspumbal on isereguleeruv kompressor, mis kohandab võimsust vastavalt soojuskoormuse vajadusele. Maksimaalne mugavus saavutatakse minimaalse elektrienergia kuluga.

Müravaikse talitluse tagavad reguleeritava pöörlemiskiirusega ventilaator ja vahtpolüpropüleenist valmistatud korpus. Öiseks ajaks on olemas ka „vaikne režiim“, mis vähendab mürataset veel 3 dB(A).

Compress 7000 õhk-vesi soojuspumbad on ka rabavalt kauni välimusega, mis on konstrueeritud spetsiaalselt Skandinaaviamaade kliimatingimustesse. Värvivalikus on nii mustas kui valges toonis korpused, mis oma elegantse disainiga sobituvad kõikjale.

Smart Soft Defrost süsteemi võimaldab soojusvaheti sulatamisel tekkiva kondensaatvee energiasäästlikult seadmest eemale juhtida, hoides talvel seadme ümbruse jäävaba.

Bosch soojuspumpadele kehtib 5-aastane täisgarantii, millega tootja kinnitab, et seadmete töökindlus vastab ka nõudlikumate klientide ootustele.

Tooteleht

Kaubamärk

Bosch

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…