Maa-vesi soojuspump Bosch Compress 6000 LW (13kW)

7,800.00

Ilma tarbeveeboilerita maasoojuspump Bosch Compress 6000 13 LW. Compress 6000 – parimad kompressorid, madal müratase ja energiatõhusad ringluspumbad, mis kulutavad minimaalselt energiat, tagades vajaliku toasooja tootmise minimaalsete kulutustega.

Compress 6000 – parimad kompressorid, madal müratase ja energiatõhusad ringluspumbad, mis kulutavad minimaalselt energiat, tagades vajaliku toasooja tootmise minimaalsete kulutustega.

See on-off tüüpi soojuspump on üks töökindlamaid kütteseadmeid, mida tänaseni toodetud. Juhtpaneel Pro Control 500 võimaldab reguleerida kahte küttekontuuri, juhul kui hoones on kasutusel näiteks nii põranda- kui ka radiaatorküte ning kahte soojuspumba kaskaadi. Täiendava ühendusmooduliga on võimalik lisada veel kaks küttekontuuri ja basseini juhtimise funktsioon ning kombineerida soojuspumpa teiste soojusallikatega. Täiendava mugavuse loomiseks on võimalik passiivse jahutamise funktsioon. Kõikidele 6000LW mudelitele saab lisada sobivas suuruses seadmevälise boileri tagamaks vajalik kogus sooja tarbevett. Tänu kaasaegsele tehnoloogiale on seadme COP kuni 4.8 ja energiatõhususe klass A++ ning müratase kuni 46dB.

Bosch soojuspumpadele kehtib 5-aastane täisgarantii, millega tootja kinnitab, et seadmete töökindlus vastab ka nõudlikumate klientide ootustele.

Tehnilised andmed
Tooteleht

Kaubamärk

Bosch

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…